Par Dozimetrs

DOZIMETRS SIA ir  dibināta 1995. gada 18. oktobrī. Firmas pamatdarbība ir konsultācijas, projektu izstrāde un realizācija radiācijas un kodoldrošības jomā, kā arī dozimetrisko iekārtu piegāde, garantijas un cita veida servisa nodrošinājums šīm iekārtām.

Darbības laikā DOZIMETRS ir piedalījies arī starptautisku semināru organizēšanā, kas veltīti radioaktivitātes un radona mērīšanas problēmām. Sadarbībā ar firmu Thermo Fisher Scientific DOZIMETRA speciālisti piedalījās specializētas radiācijas mērījumu rezultātu apstrādes programmatūras piemērošanā Latvijas klientu vajadzībām, kā arī veica tās adaptāciju lietošanai latviešu valodā. DOZIMETRS nodrošina servisu arī firmas LUDLUM, TSI un SAIC radiācijas kontroles iekārtām.

Šobrīd DOZIMETRA lielākie klienti ir Latvijas RobežsardzeLiepājas metalurgs, Radioaktīvo atkritumu pārvaldes aģentūra RAPA, krāsaino metālu lūžņu tirdzniecības un pārstrādes uzņēmums DILERS  privātfirmas, kas strādā metāllūžņu importa - eksporta jomā, transporta kompānijas, kā arī citas struktūras, kam nepieciešma radiācijas situācijas kontrole

AKTUĀLAIS PROJKETS:

 

test